Tiger-Craft!

To jest forum serwera minecraft Tiger-Craft! ZAPRASZAMY!


#1 2013-03-09 14:26:15

Myszo_Skoczka987

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 20
Punktów :   

WARTO TO ZOBACZYĆ!

Więc tak, sytuacja jest taka... aa zapomniałam z tego wszystkiego powiedzieć wam hej i przepraszam, a za co te ''Przepraszam''? Więc to było tak....Siedziałam przed chwilką na serwerze i wyrzuciło mnie i parę innych osób.Loguje się, normalnie z bananem na mordzie, a tu nagle /spawn  I CO? TAKIE MOJE ZDZIWIENIE, myślałam że mam jakieś omamy i sobie tak myślę WTF?pewnie chcecie wiedzieć co się stało? A więc trochę jakby to powiedzieć ''UCIEŁO''nam spawna, A z resztą sami zobaczcie. Więc z tego powodu, będzie albo nowy spawn albo będzie w ''Remoncie''. Dlatego was przepraszamy, a jeśli będziecie się chcieli czegoś dowiedzieć piszcie do ---> /m bialy1275      /m ERAGONS96    /m Myszo_Skoczka987.   To na tyle, Jeszcze raz bardzo was PRZEPRASZAMY!

~Mycha Mod


https://forum.raiderz-europe.com/signaturepics/sigpic88890_8.gif
Bój się mnie w nocy,oraz tego koloru...

Offline

 

#2 2013-03-17 20:41:59

Tan0S

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-03-17
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: WARTO TO ZOBACZYĆ!

1.Nick: Tan0S
2.Wiek: 15 lat
3.Ile grasz na Serwerze: 1 o pół miesiąca
4.Czy będziesz w stanie płacić składki co miesiąc: Tak
6.Coś od siebie (uwagi..itp..): żadnych

Offline

 

#3 2013-03-19 14:05:24

Myszo_Skoczka987

Administrator

Zarejestrowany: 2013-03-06
Posty: 20
Punktów :   

Re: WARTO TO ZOBACZYĆ!

Tan0S Złożyłeś dwa podania na architekta czy jedno to za mało? przecież ślepi nie jesteśmy, po prostu się nie nadajesz, albo ktoś nie ma czasu odpisać, przykro mi ale ZAMYKAM TEMAT i przenoszę do kosza, a dla ciebie ostrzeżenie
nr. 1


https://forum.raiderz-europe.com/signaturepics/sigpic88890_8.gif
Bój się mnie w nocy,oraz tego koloru...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumklasycl15lo.pun.pl www.malazempire.pun.pl www.margofan.pun.pl www.us5sosweetsboys.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl